Pobierz program
Wersja Demo
W wersji tej zachowana jest pełna funkcjonalność programu, za wyjątkiem ograniczenia rozmiarów przetwarzanych danych. W celu rejestracji należy przejść do rejestracji użytkownika PRZEKŁADNIA (PRZEKŁADNIA_ZS). Polega ona na wypełnieniu i wysłaniu formularza, z podaniem kilku danych. Hasło pozwalające na uruchomienie programu instalacyjnego oraz link do strony, z której będzie można pobrać wersję instalacyjną programu, zostaną zwrotnie przesłane na podany w formularzu adres email.
Wersja Pełna
W wersji pełnej rejestracja użytkownika PRZEKŁADNIA (PRZEKŁADNIA_ZS) polega na wypełnieniu i wysłaniu formularza, z podaniem nieco większej ilości danych. Zwrotnie, poprzez email, zostaną przesłane dodatkowe informacje oraz link do strony, z której będzie można pobrać wersję instalacyjną programu. Przesłane zostanie również hasło pozwalające na uruchomienie programu instalacyjnego.
Aktualna wersja programu PRZEKŁADNIA: 1.3.5 (2023.10)
Aktualna wersja programu PRZEKŁADNIA_ZS: 1.3.5 (2023.10)
Pomoc programu:
Pobierz prezentację
Do pobrania jest także plik Demo_pl.exe (około 54 MB), demonstrujący użycie programu PRZEKŁADNIA_ZS. Plik ten jest zapisany jako samorozpakowujące się archiwum. Po pobraniu i rozpakowaniu pliku do wybranego folderu, można uruchomić prezentację, poprzez wybranie pliku ‘Demo_pl.wmv’.