Program PRZEKŁADNIA (PRZEKŁADNIA_ZS) dostępny jest w dwóch wersjach i tylko dla zarejestrowanych użytkowników:

Wersja demo. W wersji tej zachowana jest pełna funkcjonalność programu, za wyjątkiem ograniczenia rozmiarów przetwarzanych danych. W celu rejestracji należy przejść do rejestracji użytkownika PRZEKŁADNIA (PRZEKŁADNIA_ZS). Polega ona na wypełnieniu i wysłaniu formularza, z podaniem kilku danych. Hasło pozwalające na uruchomienie programu instalacyjnego oraz link do strony, z której będzie można pobrać wersję instalacyjną programu, zostaną zwrotnie przesłane na podany w formularzu adres email.

Wersja pełna. W wersji pełnej rejestracja użytkownika PRZEKŁADNIA (PRZEKŁADNIA_ZS) polega na wypełnieniu i wysłaniu formularza, z podaniem nieco większej ilości danych. Zwrotnie, poprzez email, zostaną przesłane dodatkowe informacje oraz link do strony, z której będzie można pobrać wersję instalacyjną programu. Przesłane zostanie również hasło pozwalające na uruchomienie programu instalacyjnego.

Do pobrania jest także plik Demo_pl.exe (około 54 MB), demonstrujący użycie programu PRZEKŁADNIA_ZS. Plik ten jest zapisany jako samorozpakowujące się archiwum. Po pobraniu i rozpakowaniu pliku do wybranego folderu, można uruchomić prezentację,  poprzez wybranie pliku ‘Demo_pl.wmv’. Plik ten można uruchomić także bezpośrednio klikając tutaj.

Aktualna wersja programu PRZEKŁADNIA:          1.3.4   (2018.12)
Aktualna wersja programu PRZEKŁADNIA_ZS:     1.3.4   (2018.12)

Pomoc programu  =>  pobierz  (CHM   lub   PDF)     |     otwórz
Pobierz

Optymalny dobór parametrów przekładni

Copyright @ 2021 Marek Martyna